Tere,

Tänan teid, et olete leidnud oma tee minu blogisse.

Jagan siin oma mõtteid ja kogemusi klienditeeninduse teemal ning kõige muu kohta, mis vähegi klienditeenindusega põimub.

Head lugemist!

#29 Miks 9 inimest 10st ei realiseeri oma potentsiaali?

#29 Miks 9 inimest 10st ei realiseeri oma potentsiaali?

Liigub ringi müüt - Kirjelda üldjoontes oma visiooni ja tõesta, et see on kasvõi kaudselt võimalik ning tehtav. Seejärel, inimesed võtavad rivvi ja toetavad sinu tegemisi selle visiooni teostamisel.

Omast kogemusest võin öelda, et reaalsus on risti vastupidine. Märkimisväärne visioon ja progressiivne vaade tulevikku saab peaaegu alati vastupanu osaliseks.

Tooted, teenused, karjäärivalikud…..millest iganes me räägime, koondub kõikvõimas Keskpärasuse Võim , et sind tagasi hoida. See ei andesta ühtegi viga ega anna kunagi alla, kuni sa enam oma eesmärkide poole ei püüdle.

Kui see oleks lihtne, siis võiksid kõik seda teha ja sinu püüdlused tippu jõudmisel ei oleks nii väärtuslikud.

Yin ja Yang on üsna selged: "Kui inimesed ei tiriks sind oma halli massi kaasa ning toetaks ja laseks sul püüda midagi, millest järeltulevad põlvkonnad saaksid uhkelt rääkida, siis see seiklus ja teekond ei oleks seda väärt."

Sa ei pea alati astuma sammu edasi, et kuskile jõuda. Vahel on vaja teha mitu sammu tagasi või keerata vasakule. Tähtis on lõpp-punkt ja nautida usku kaotamata kogu seda väga käänulist protsessi.

Oma teel kohtad sa väga palju inimesi, kes proovivad sind oma teekonnalt kõrvale juhtida. See kõik on test ning sind pannakse proovile. Lihtne on püsida õigel kursil, kui kõik on hästi. Mis juhtub siis, kui ei lähe hästi? Ära lase mitte kunagi mitte kellelgi endale öelda, et sa ei suuda midagi teha.

1d82f27f878d124314eef924f753a643.jpg
#30 Ootad, et keegi sulle midagi annaks või võtad ise?

#30 Ootad, et keegi sulle midagi annaks või võtad ise?

#28 Miks ideede “sahtlisse sosistamine” on suund eikellegimaale?

#28 Miks ideede “sahtlisse sosistamine” on suund eikellegimaale?