Tere,

Tänan teid, et olete leidnud oma tee minu blogisse.

Jagan siin oma mõtteid ja kogemusi klienditeeninduse teemal ning kõige muu kohta, mis vähegi klienditeenindusega põimub.

Head lugemist!

#31 Kuidas ära tunda tõelist geeniust?

#31 Kuidas ära tunda tõelist geeniust?

Kui ma ütlen sõna geenius, mis sulle esimesena mõttesse tuleb?

Geenius on tegelikult tegevus, millega sa lahendad kellegi muret või probleemi viisil, mille peale keegi teine pole varem tulnud. Siin ei ole mingit pistmist kõrge IQ-ga, Nobeli teaduspreemiate nominatsiooniga ja kõige muu seesugusega.

Geenius on kümnete või sadade põrunud katsete avalik tunnistamine. Vahel me põrume avalikult, suhteliselt kogu aeg põrume me isiklikus plaanis. See on täiesti normaalne. Inimesed, kes tegelevad loomingulise tööga "kolistavad kogu aeg mööda ämbreid”.

Võid kindel olla, et sellele järgneb avalik hukkamõist, näpuga näitamised, negatiivsed märkused ja kõik muu, mis iga keskmist inimest tagasi hoiab. Aga sina oled üle keskmise. Jätka proovimist ning põrumist.

Me lihtsalt elame hetkel ühiskonnas, kus põrumine on tabu ning teiste inimeste silme läbi näitab üles meie nõrkust. Samas kas sa tead mõnda inimest, kes pole mitte kunagi eksinud? Need inimesed ei ole lihtsalt kunagi midagi teinud. Kas see on siis parem variant?

Jäta meelde, et vahel me õnnestume ja võidame, vahel me õpime. Õpi enda ja teiste vigadest, tee muudatusi ning proovi uuesti.

Head põrumist! 

#32 Kas millegi nimel pingutamine on müüt?

#32 Kas millegi nimel pingutamine on müüt?

#30 Ootad, et keegi sulle midagi annaks või võtad ise?

#30 Ootad, et keegi sulle midagi annaks või võtad ise?