Tere,

Tänan teid, et olete leidnud oma tee minu blogisse.

Jagan siin oma mõtteid ja kogemusi klienditeeninduse teemal ning kõige muu kohta, mis vähegi klienditeenindusega põimub.

Head lugemist!

#35 EI! Kõik ei ole OK ja see on väga OK.

#35 EI! Kõik ei ole OK ja see on väga OK.

On täiesti loomulik, kui otsime kinnitust, et teeme õigeid valikuid. Enamus meist usub, et need valikud, mida me teeme on meile kokkuvõttes kasulikud ja kõik saab korda.

Kuidas saakski teistmoodi olla?

Kuidas me saaksime üldse midagi teha teades, et meie tegevused suure tõenäosusega põruvad, elu läheb halvemaks ja kõik ikkagi ei saa korda? Lohutuse otsingutel soovime kellegi kinnitust, et teeme õiget asja.

Kuna meie sõbrad ja tuttavad on reeglina head inimesed, siis nad "valetavad" meile ning seeläbi valetame ka iseendale. See kindlasti ei ole pahatahtlik, aga pikemas perspektiivis loob ülima headuse illusiooni.

EI, kõik ei saa korda. Mitte kunagi. Kõik ei ole ka praegu 100% hästi.

Muudatused oma definitsiooni järgi muudavad erinevaid asjaolusid. Need muudavad mõned nüansid paremaks ja mõned nüansid halvemaks. Aga kindlasti ei ole kõik kunagi lõpuni hästi.

Julguse leidmine, et igasugused võltskiitused ja -eneseupitused kõrvale jätta on kriitiliselt vajalik, et viia ellu olulised muudatused. See moment, kui sa vabastad end vajadusest puhata perfektse heakskiidu päikese all on hetk, millest alates on oluliselt lihtsam teha midagi, mis reaalselt kellelegi korda läheb. Ja mis kõige tähtsam, sulle endale korda läheb.

#36 Laiskuse evolutsioon.

#36 Laiskuse evolutsioon.

#34 Kuidas oma ettevõtte müüki kõige efektiivsemalt suurendada?

#34 Kuidas oma ettevõtte müüki kõige efektiivsemalt suurendada?